Imprezy okolicznościowe i firmowe

Bankiety Kraków

W eleganckiej restauracji mieszczącej się na krakowskim Kazimierzu nie tylko spróbują Państwo doskonałych potraw kuchni polskiej i żydowskiej. Na miejscu bowiem mogą Państwo również wyprawić niezapomniane przyjęcie rodzinne czy firmowe. Organizowane przez nas bankiety to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy kochają dobre jedzenie i niezapomnianą atmosferę.

Krówki na wesele

Krówki na wesele

W naszej ofercie znajdą Państwo oryginalny podarunek dla gości biorących udział w jednej z najważniejszych uroczystości, jaką jest ślub. Są nim krówki na wesele, które nie tylko będą stanowiły zgrabną formę podziękowania, ale również zachwycą Waszą rodzinę i przyjaciół idealną konsystencją i niepowtarzalnym smakiem.

ekologiczne olejki eteryczne

ekologiczne olejki eteryczne

Zależy nam na tym, aby każdy z naszych Klientów mógł cieszyć się naprawdę doskonałym samopoczuciem. Właśnie ze względu na to w naszej ofercie znalazły się doskonałe olejki eteryczne, które pozwolą Wam poczuć się wyjątkowo - zarówno na ciele, jak i na duszy. Ekodelta to miejsce, w którym każdy znajdzie idealny dla siebie flakonik.

Wynajem sali na ślub pod Poznaniem

Sale weselne Poznań

Jeżeli chcecie państwo, aby Wasz ślub był niezapomniany, skorzystajcie z oferty Restauracji Raut, w której wynająć można sale weselne. Nasz hotel znajduje się w miejscowości pod Poznaniem, a doskonałej jakości obsługa, catering oraz profesjonalne wyposażenie i zdobienie sprawia, że organizujemy doskonałe, huczne imprezy.