Barbara Luijckx - świat czekoladowych słodkości

Dekoracje cukiernicze z czekolady

Jako producent dekoracji do deserów dbamy o tym, aby idealnie komponowały się one ze wszystkimi wyrobami cukierniczymi, dodając im nie tylko smaku, ale także pozwalając na stworzenie najpiękniejszych kompozycji. Firma Barbara Luijckx sp. z o. o. ma do zaoferowania m. in. sprawdzające się do wielu słodkości płatki czekoladowe.

Sosnowy Dwór - Wyjątkowe miejsca na wesele

Sala weselna w warszawie

Ten jeden wyjątkowy dzień w życiu dwojga ludzi powinien być idealny. Dlatego tak ważny jest wybór miejsca i zaplanowanie wszystkich szczegółów. Sosnowy Dwór to sala weselna w Warszawie, która zachwyci Młodą Parę swym niepowtarzalnym wnętrzem oraz pięknym otoczeniem. Dostępny jest u nas okazały ogród, który zachęca do organizacji przyjęcia na świeżym powietrzu. Jeśli jednak pogoda nie sprzyjałaby takiej imprezie - dysonujemy trzema salami bankietowymi. Ponadto dostępne są u nas miejsca noclegowe, dzięki czemu nie trzeba martwić się o zapewnienie łóżek Gościom.

Suplementy białkowo-węglowodanowe

węglowodany Carbo

Jesteśmy sklepem oferującym sprzedaż suplementów diety, witamin, żeli energetycznych i produktów zdrowej żywności. Polecamy odżywki mieszane, czyli połączenie wysokiej jakości białek i węglowodanów. Wspomagają one przyrost masy mięśniowej i zwiększają masę ciała. Przeznaczone są zarówno dla sportowców trenujących intensywnie, jak i osób o wolnej przemianie materii.

Zdrowa żywność i kosmetyki

Internetowy sklep ekologiczny

Chcesz dbać o środowisko naturalne? Masz specjalne potrzeby żywieniowe? Internetowy sklep ekologiczny to miejsce, w którym znajdziesz dostęp do szerokiej oferty produktów spożywczych pochodzących z certyfikowanych upraw. To gwarancja, że nie spożywasz sztucznych barwników, ulepszaczy ani konserwantów.

Sprzedaż węgorzy

Hodowla węgorza

Zajmujemy się sprzedażą żywych, surowych oraz wędzonych ryb. Prowadzona przez nas hodowla węgorza dostarcza swoje produkty do zakładów produkcyjnych, lokali gastronomicznych oraz sklepów. Nasze ryby są bogatym źródłem wielu dobrych dla ludzkiego organizmu minerałów. Poza sprzedażą jednorazową oferujemy również cykliczne dostawy ryb do klientów.