Barbara Luijckx - świat czekoladowych słodkości

Dekoracje cukiernicze z czekolady

Jako producent dekoracji do deserów dbamy o tym, aby idealnie komponowały się one ze wszystkimi wyrobami cukierniczymi, dodając im nie tylko smaku, ale także pozwalając na stworzenie najpiękniejszych kompozycji. Firma Barbara Luijckx sp. z o. o. ma do zaoferowania m. in. sprawdzające się do wielu słodkości płatki czekoladowe.

Sosnowy Dwór - Wyjątkowe miejsca na wesele

Sala weselna w warszawie

Ten jeden wyjątkowy dzień w życiu dwojga ludzi powinien być idealny. Dlatego tak ważny jest wybór miejsca i zaplanowanie wszystkich szczegółów. Sosnowy Dwór to sala weselna w Warszawie, która zachwyci Młodą Parę swym niepowtarzalnym wnętrzem oraz pięknym otoczeniem. Dostępny jest u nas okazały ogród, który zachęca do organizacji przyjęcia na świeżym powietrzu. Jeśli jednak pogoda nie sprzyjałaby takiej imprezie - dysonujemy trzema salami bankietowymi. Ponadto dostępne są u nas miejsca noclegowe, dzięki czemu nie trzeba martwić się o zapewnienie łóżek Gościom.

Suplementy białkowo-węglowodanowe

gainer

Jesteśmy sklepem oferującym sprzedaż suplementów diety, witamin, żeli energetycznych i produktów zdrowej żywności. Polecamy odżywki mieszane, czyli połączenie wysokiej jakości białek i węglowodanów. Wspomagają one przyrost masy mięśniowej i zwiększają masę ciała. Przeznaczone są zarówno dla sportowców trenujących intensywnie, jak i osób o wolnej przemianie materii.

Zdrowa żywność i kosmetyki

Internetowy sklep ekologiczny

Chcesz dbać o środowisko naturalne? Masz specjalne potrzeby żywieniowe? Internetowy sklep ekologiczny to miejsce, w którym znajdziesz dostęp do szerokiej oferty produktów spożywczych pochodzących z certyfikowanych upraw. To gwarancja, że nie spożywasz sztucznych barwników, ulepszaczy ani konserwantów.