Transport ciała zmarłego

Całodobowy przewóz zmarłych

O każdej porze dnia i nocy świadczymy usługi transportu zwłok. Całodobowy przewóz zmarłych dotyczy terenu całej Polski przy wykorzystaniu przystosowanych pojazdów. Możemy odebrać ciało z dowolnego miejsca w kraju. Czarne samochody marki Mercedes-Benz, których używamy są zadbane i dostosowane do transportu.

Cmentarze online

Wirtualny cmentarz zwierząt

Jesteśmy internetowym portalem, który powstał z myślą o zmarłych oraz osobach, które doznały straty bliskiej osoby lub ukochanego pupila. Wirtualny cmentarz zwierząt to miejsce, w którym możesz uczcić pamięć po zmarłym. Znajdziesz tutaj przykłady kondolencji, nekrologi i inne rozwiązania, które pomogą Ci się pogodzić ze stratą.

e-religijne.pl

Ornaty

Każdy, kto jakkolwiek związany jest z wspólnotą kościelną doskonale wie, jak istotnym elementem każdej ceremonii są szaty, które ma na sobie kapłan. Bowiem, to one w głównej mierze symbolizują okres roku liturgicznego. Jednakże, coraz częściej, zasadniczą trudnością jest znalezienie sklepu, który okazałby się odpowiedni do tego, aby dostarczać danej parafii niezbędnych elementów. e-religijne.pl jest miejscem w której między innymi znajdziecie Państwo ornaty w wielu różnych kolorach i bardzo atrakcyjnych cenach.