Laboratoryjne prace badawcze

Badanie opakowań

Nasze laboratorium mikrobiologiczne zajmuje się prowadzeniem analiz prowadzących do zapewniania najwyższej jakości produktom kosmetycznym, leczniczym oraz spożywczym dostępnych w handlu. W zakres naszej działalności wchodzi również badanie opakowań, wody pitnej, a także w basenach, powietrza w miejscach publicznych i wielu innych.

Usługi kosmetyczne

Peeling Warszawa

Polecamy Państwu nasz salon, gdzie prowadzone są różnego typu zabiegi kosmetyczne dla Pań i Panów. Przygotowaliśmy w naszej ofercie między innymi profesjonalną mikrodermabrazję, mezoterapię czy endermologię. Dzięki nam będziecie mogli skutecznie pozbywać się zmarszczek, cellulitu etc. Zapraszamy do Warszawy.

Dom seniora Przystań

Dom opieki

Nasz prywatny Dom Opieki Przystań to miejsce, w którym starsze osoby znajdą bezpieczne miejsce, w którym będą mogli poczuć prawdziwie domową atmosferę i wsparcie w jesieni swojego życia. Gwarantujemy dostęp do lekarzy specjalistów, a także zabiegów i terapii, które wesprą seniorów w codziennym funkcjonowaniu.

Sklep masarski

Hurtownia przypraw

Nasza hurtownia przypraw to wspaniałe miejsce, w którym znajdą Państwo wyborny czosnek niedźwiedzi, aromatyczny mielony jałowiec, wonną czarnuszkę oraz wiele innych tradycyjnych przypraw. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że ceny naszych produktów usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Zabieg przeciwzmarszczkowy

Wypełnianie zmarszczek Piła

Lifting wolumetryczny ma na celu odmłodzenie skóry, poprawienie jej kolorytu i przywróceniu objętości. W naszym gabinecie medycyny estetycznej prowadzimy zabiegi mające na celu wypełnianie zmarszczek. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego nie tylko zmniejszamy bruzdy, ale również zwiększamy poziom nawilżenia skóry.

Pomiary i badania

Laboratorium higieny pracy

Dbamy, aby działania wykonywane przez pracowników były dla nich w pełni bezpieczne. W tym celu laboratorium higieny pracy przeprowadza szereg pomiarów i badań, przy pomocy których może określić czy poziom m.in. ekspozycji na promieniowanie nie przekracza określonych przez normy granic. Zajmujemy się także analizą wody i ścieków.

Sorbenty i odtłuszczacze

Odtłuszczacz SINTAN

Prowadzisz magazyn, halę produkcyjną lub duży zakład? Pamiętaj aby zadbać o czystość! Nasz odtłuszczacz SINTAN to produkt przeznaczony do eliminowania trudnych do usunięcia w inny sposób plam i zanieczyszczeń. Można za jego pomocą czyścić różnego typu powierzchnie takie, jak szkło, kamień, a nawet drewno.

implanty Poznań

Dla wielu osób, które borykają się z niepełnym uzębieniem jedynym wyjściem są implanty. Poznań - tutaj znajduje się Kuszczak Clicnic, w którym to będą Państwo mogli zatroszczyć się o swoje zęby i uzupełnić wszelkie braki. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę, na której będą Państwo mogli zapoznać się ze szczegółową ofertą.

Anestezyna

Benzokaina

Zaopatrujemy klientów m.in. w produkty, które zawierają kofeinę. Jednym z proponowanych przez nas produktów jest benzokaina, zwana również jako anestezyną. Jest sprzedawana w formie ciała stałego, nie ma właściwości wonnych, posiada masę molową 165,19 g/mol. Trudno ją rozpuścić w wodzie, ale można w etanolu.

Odtrucie z substancji psychoaktywnych

Detoks narkotykowy Poznań

Przyjmujemy osoby uzależnione od wszelkich substancji psychoaktywnych - alkoholu, środków odurzających, leków oraz dopalaczy - chcących poddać się leczeniu. W poznańskiej placówce przeprowadzamy detoks narkotykowy czy alkoholowy stanowiący pierwszy krok do rozpoczęcia leczenia. Następnie organizujemy terapię w trybie stacjonarnym lub pomoc poradni.

Sklep medyczny

Podnośniki rehabilitacyjne

Przy prowadzeniu terapii po doznanych urazach lub operacjach, potrzebny jest specjalistyczny sprzęt. Kołnierze ortopedyczne i gorsety służą unieruchomieniu ciała, a podnośniki rehabilitacyjne i nosidła pomagają pacjentowi w utrzymaniu głowy. Mogą też być wykorzystywane przy przenoszeniu i transporcie pacjenta w kąpieli. Urządzenie może unieść ciężar do 175 kg.

Naczynka na skórze

Laserowe usuwanie naczynek Poznań

Prowadzimy gabinet zajmujący się medycyną estetyczną, podologią, fizykoterapią oraz innymi dziedzinami związanymi z urodą. Jeśli zauważyłeś na swojej twarzy zaczerwienienia, które towarzyszą Ci od dłuższego czasu, możesz spróbować się ich pozbyć za pomocą specjalistycznej maszyny. Laserowe usuwanie naczynek wykonujemy w Poznaniu po uprzednim umówieniu wizyty.

Kosmetyki naturalne

Natura sklep

Firma oferuje kosmetyki pielęgnacyjne, suplementy diety, zioła, probiotyki i zdrowe artykuły spożywcze. Natura sklep dostarcza wyłącznie wysokiej jakości produkty, wytwarzane w duchu ekologii, wzbogacone roślinnymi wyciągami. Wyroby nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani dodatków smakowych.

Leczenie zębów

Dentysta Warszawa

Przegląd stomatologiczny powinien być wykonywany regularnie w celu uniknięcia poważnych konsekwencji zdrowotnych. Każdy zatrudniony w naszej warszawskiej placówce dentysta podejmuje się czynności zarówno w zakresie profilaktyki, jak i leczenia zębów. Przyjmujemy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci w każdym wieku.

Psychoterapeuta Kępno

Psychoterapeuta Kępno

Jeżeli nie radzisz sobie ze stresem, masz już dość ciągłego braku motywacji i łatwego poddawania się lub potrzebujesz wsparcia osobistego trenera. Psycholog w naszym gabinecie psychologicznym Gabriela Rachel-Nowaka pomoże Ci wyjść z każdej sytuacji. Pracuje z osobami, które chcą osiągnąć wrócić na dobre tory w swoim życiu. Aż trudno uwierzyć w to, jaką przemianę może przejść osoba pod okiem doświadczonego terapeuty. Zmieniasz się wewnętrznie, udoskonalasz, nabywasz nowych, społecznie przydatnych umiejętności. Będziesz odporniejszy na stres i bardziej świadomy mechanizmów rządzących Twoimi emocjami.