Laboratoryjne prace badawcze

Badanie opakowań

Nasze laboratorium mikrobiologiczne zajmuje się prowadzeniem analiz prowadzących do zapewniania najwyższej jakości produktom kosmetycznym, leczniczym oraz spożywczym dostępnych w handlu. W zakres naszej działalności wchodzi również badanie opakowań, wody pitnej, a także w basenach, powietrza w miejscach publicznych i wielu innych.

Usługi kosmetyczne

Peeling Warszawa

Polecamy Państwu nasz salon, gdzie prowadzone są różnego typu zabiegi kosmetyczne dla Pań i Panów. Przygotowaliśmy w naszej ofercie między innymi profesjonalną mikrodermabrazję, mezoterapię czy endermologię. Dzięki nam będziecie mogli skutecznie pozbywać się zmarszczek, cellulitu etc. Zapraszamy do Warszawy.

Dom seniora Przystań

Dom opieki

Nasz prywatny Dom Opieki Przystań to miejsce, w którym starsze osoby znajdą bezpieczne miejsce, w którym będą mogli poczuć prawdziwie domową atmosferę i wsparcie w jesieni swojego życia. Gwarantujemy dostęp do lekarzy specjalistów, a także zabiegów i terapii, które wesprą seniorów w codziennym funkcjonowaniu.

Sklep masarski

Hurtownia przypraw

Nasza hurtownia przypraw to wspaniałe miejsce, w którym znajdą Państwo wyborny czosnek niedźwiedzi, aromatyczny mielony jałowiec, wonną czarnuszkę oraz wiele innych tradycyjnych przypraw. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że ceny naszych produktów usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Preparaty na odporność - NajlepszeSuplementy

Suplementy sklep

Polecamy serdecznie wszystkie nasze produkty, ale chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na nasze doskonałe odżywki i suplementy. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu produkty bezpieczne dla zdrowia, które są bardzo skuteczne. Najlepsze efekty dadzą Państwu tylko nasze preparaty. Zapraszamy do nas!

profesjonalne urządzenia do rehabilitacji

sprzęt ortopedyczny

Nasz sprzęt ortopedyczny został bardzo starannie wykonany z nowoczesnych materiałów. Dzięki temu jest wytrzymały i zapewnia możliwie jak największą wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne surządzenia do rehabilitacji najwyższej jakości, który można nabyć w bardzo korzystnych cenach.

Endodoncja z wykorzystaniem urządzeń powiększających

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Wynalezienie soczewki powiększającej z pewnością zrewolucjonizowało cały świat biologii. Z kolei wykorzystywanie jej w medycynie daje znacznie lepsze efekty. Ryzyko błędu lekarskiego jest minimalne. W gabinecie wykonają Państwo leczenie kanałowe pod mikroskopem. Warszawa jest siedzibą naszego ośrodka, który jest położony w dzielnicy Wesoła, w pobliżu stacji metra oraz innych przystanków komunikacji miejskiej. Powiększenie przy pomocy lupy pozwoli na precyzyjne oczyszczenie wszystkich połączeń nerwowych.

Uzdrawiamy relacje małżeńskie

Terapia małżeńska

Wiele par, jako jedno z podstawowych źródeł kryzysu w ich związku, wskazuje na brak rozmów oraz nieumiejętność słuchania ze strony partnera. Dlatego też w łódzkim gabinecie Przełom mogą państwo skorzystać z profesjonalnej terapii małżeńskiej. Pomożemy zarówno młodym, jak i doświadczonym stażem małżeństwom, stawić czoła problemom.

Mikroelementy w wodzie

Wody lecznicze, mineralne w Polsce

Wiele osób uważa je za zabobon, inni skutecznie udowadniają działanie tych płynów. Wody lecznicze, mineralne w Polsce są powszechne, a za ich działanie odpowiada nie magia, a zwyczajna chemia. Wspomniane płyny mają tak korzystny wpływ na nasze ciało ponieważ posiadają zwiększoną ilość mikroelementów, które są dla nas bardzo zdrowe.

Fizjoterapia dla dzieci

Rehabilitacja niemowląt Sosnowiec

W leczeniu dzieci bardzo ważne jest wczesne wykrycie i jak najszybsze wprowadzenie odpowiedniej fizjoterapii, która pomoże zminimalizować negatywne skutki choroby lub zupełnie wyeliminować schorzenie. Prawidłowa diagnoza jest podstawą skutecznej terapii. Rehabilitacja niemowląt pełni istotną rolę w działalności naszej fundacji w Sosnowcu.

Leczenie kanałowe

Jesteśmy placówką stomatologiczną, której specjalnością są implanty zębów. Kraków, gdzie posiadamy dwa gabinety dentystyczne, najczęściej wybiera właśnie nasze placówki do leczenia stomatologicznego. Oprócz opieki protetycznej, zajmujemy się również leczeniem próchnicy, oferujemy leczenie kanałowe, przyzębia. Podejmujemy się również wybielania oraz naprawiania protez. Na przeprowadzenie wszystkich tych zabiegów pozwala nam nowoczesny sprzęt oraz doskonale wykwalifikowana kadra specjalistów, którzy pracują w naszej klinice.

Sklep z suplementami

Suplementy diety

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. antyoksydanty, preparaty dla dzieci oraz preparaty dla kobiet. Każdy z nich działa inaczej, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę: są doskonałej jakości. Dodatkowym ich atutem są bardzo korzystne ceny. Sklep i-Vita to miejsce, w którym znajdą Państwo różnorodne suplementy diety. Dzięki nam będą się Państwo cieszyli zdrowiem, witalnością i doskonałym samopoczuciem. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Stabilizatory i kołnierze po urazach

Sprzęt ortopedyczny sklep

Kończyny po urazach bardzo często potrzebują specjalnych akcesoria, odciążających uszkodzony staw czy kość. W naszym sklepie znajdziesz sprzęt ortopedyczny przeznaczony właśnie do takiego zastosowania. To zarówno ortezy, jak i stabilizatory, dzięki którym kości, stawy i mięśnie będą ustawione zawsze w odpowiedniej pozycji.

Wyjście z alkoholizmu

jak przekonać alkoholika do leczenia

Oferta naszego ośrodka dedykowana jest dla osób, które chciałyby wiedzieć, jak przekonać alkoholika do leczenia. Uzależnienie wpływa bowiem na stosunki z rodziną, znajomymi czy współpracownikami. W terapii pomóc może właściwe podejście do osoby uzależnionej i świadomość mechanizmów, które nią kierują.

sklep internetowy

sprzęt medyczny

Aby należycie dbać o zdrowie trzeba się regularnie badać i być pod stałą opieką lekarza, pewne sprawy można jednak kontrolować samodzielnie, za pomocą domowych urządzeń. W naszym sklepie internetowym ze sprzętem medycznym znajdą Państwo wagi, jak również funkcjonalne ciśnieniomierze. Przyrządy te dają precyzyjne odczyty, a przy tym są bardzo proste w obsłudze. Same instruują użytkownika, jakie czynności należy wykonać, dzięki czemu korzystanie z nich będzie również wygodne dla osób starszych i niepełnosprawnych.