Laboratoryjne prace badawcze

Badanie opakowań

Nasze laboratorium mikrobiologiczne zajmuje się prowadzeniem analiz prowadzących do zapewniania najwyższej jakości produktom kosmetycznym, leczniczym oraz spożywczym dostępnych w handlu. W zakres naszej działalności wchodzi również badanie opakowań, wody pitnej, a także w basenach, powietrza w miejscach publicznych i wielu innych.

Usługi kosmetyczne

Peeling Warszawa

Polecamy Państwu nasz salon, gdzie prowadzone są różnego typu zabiegi kosmetyczne dla Pań i Panów. Przygotowaliśmy w naszej ofercie między innymi profesjonalną mikrodermabrazję, mezoterapię czy endermologię. Dzięki nam będziecie mogli skutecznie pozbywać się zmarszczek, cellulitu etc. Zapraszamy do Warszawy.

Dom seniora Przystań

Dom opieki

Nasz prywatny Dom Opieki Przystań to miejsce, w którym starsze osoby znajdą bezpieczne miejsce, w którym będą mogli poczuć prawdziwie domową atmosferę i wsparcie w jesieni swojego życia. Gwarantujemy dostęp do lekarzy specjalistów, a także zabiegów i terapii, które wesprą seniorów w codziennym funkcjonowaniu.

Zajęcia fizjoterapeutyczne dla osób w każdym wieku

Rehabilitacja dzieci

Zwyrodnienia kręgosłupa są problemem, który coraz częściej dotyka osoby w młodszym wieku. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba za głównego winowajcę należy uznać nieprawidłową sylwetkę podczas korzystania z komputera lub odrabiania lekcji. Oprócz tego mogą one wystąpić w wyniku wypadków lub poważnych kontuzji. Zajęcia korekcyjne i rehabilitacja dzieci jest praktykowana w Centrum Bemowo w Warszawie. Szczegółowa lista świadczonych zabiegów fizjoterapeutycznych została zamieszczona na stronie internetowej placówki.

Artykuły rozjaśniające zęby

nakładki do wybielania zębów

Możesz odzyskać naturalny uśmiech w warunkach domowych! Pomogą w tym jednorazowe nakładki do wybielania zębów. Pozwolą na bezpieczne rozjaśnienie nawet o 8 odcieni. Wystarczy zakładać je na 20 minut przez 5 dni z kolei lub też aplikować doraźnie w razie potrzeby. Każdy zestaw zawiera 10 sztuk wypełnionych żelem.

Fizjoterapia

Rehabilitacja Radom

Oferta tej firmy z Radomia skierowana jest głównie do osób skarżących się na bóle pleców spowodowane siedzącym trybem życia, a także sportowców i pacjentów po różnego rodzaju urazach. W zakresie usług znajduje się m.in. rehabilitacja, masaż bańką chińską i relaksacyjny. Na stronie można zapoznać się z pełną listą świadczonych usług oraz cennikiem.

Sklep masarski

Hurtownia przypraw

Nasza hurtownia przypraw to wspaniałe miejsce, w którym znajdą Państwo wyborny czosnek niedźwiedzi, aromatyczny mielony jałowiec, wonną czarnuszkę oraz wiele innych tradycyjnych przypraw. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że ceny naszych produktów usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Preparaty na odporność - NajlepszeSuplementy

Suplementy sklep

Polecamy serdecznie wszystkie nasze produkty, ale chcielibyśmy zwrócić Państwa szczególną uwagę na nasze doskonałe odżywki i suplementy. Nasz sklep internetowy oferuje Państwu produkty bezpieczne dla zdrowia, które są bardzo skuteczne. Najlepsze efekty dadzą Państwu tylko nasze preparaty. Zapraszamy do nas!

profesjonalne urządzenia do rehabilitacji

sprzęt ortopedyczny

Nasz sprzęt ortopedyczny został bardzo starannie wykonany z nowoczesnych materiałów. Dzięki temu jest wytrzymały i zapewnia możliwie jak największą wygodę użytkowania. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne surządzenia do rehabilitacji najwyższej jakości, który można nabyć w bardzo korzystnych cenach.