Laboratoryjne prace badawcze

Badanie opakowań

Nasze laboratorium mikrobiologiczne zajmuje się prowadzeniem analiz prowadzących do zapewniania najwyższej jakości produktom kosmetycznym, leczniczym oraz spożywczym dostępnych w handlu. W zakres naszej działalności wchodzi również badanie opakowań, wody pitnej, a także w basenach, powietrza w miejscach publicznych i wielu innych.

Rak wątroby

Niezwykle często, rakowi wątroby towarzyszy też stopniowe zainfekowanie trzustki. Oba z wyżej wymienionych narządów jednak pozostają kluczowymi dla organizmu, a co za tym idzie niezwykle trudnymi w leczeniu. Do głównych objawów nowotworów należy zażółcenie skóry oraz gałek ocznych oraz obniżona kondycja.

Usługi kosmetyczne

Peeling Warszawa

Polecamy Państwu nasz salon, gdzie prowadzone są różnego typu zabiegi kosmetyczne dla Pań i Panów. Przygotowaliśmy w naszej ofercie między innymi profesjonalną mikrodermabrazję, mezoterapię czy endermologię. Dzięki nam będziecie mogli skutecznie pozbywać się zmarszczek, cellulitu etc. Zapraszamy do Warszawy.

Usługi psychologa

Psycholog Szczecin

Jeśli poszukujecie Państwo skutecznej pomocy w zakresie Państwa zdrowia psychicznego, zachęcamy do zapoznania się z obszarem działalności Józefa Przemienieckiego, psychologa ze Szczecina. Pracując w zawodzie, przebrnął on przez najróżniejsze obszary zagadnień związanych z ludzkim funkcjonowaniem. Zachęcamy do kontaktu.

Dom seniora Przystań

Dom opieki

Nasz prywatny Dom Opieki Przystań to miejsce, w którym starsze osoby znajdą bezpieczne miejsce, w którym będą mogli poczuć prawdziwie domową atmosferę i wsparcie w jesieni swojego życia. Gwarantujemy dostęp do lekarzy specjalistów, a także zabiegów i terapii, które wesprą seniorów w codziennym funkcjonowaniu.

Zajęcia fizjoterapeutyczne dla osób w każdym wieku

Rehabilitacja dzieci

Zwyrodnienia kręgosłupa są problemem, który coraz częściej dotyka osoby w młodszym wieku. Wpływa na to wiele czynników, ale chyba za głównego winowajcę należy uznać nieprawidłową sylwetkę podczas korzystania z komputera lub odrabiania lekcji. Oprócz tego mogą one wystąpić w wyniku wypadków lub poważnych kontuzji. Zajęcia korekcyjne i rehabilitacja dzieci jest praktykowana w Centrum Bemowo w Warszawie. Szczegółowa lista świadczonych zabiegów fizjoterapeutycznych została zamieszczona na stronie internetowej placówki.

Lexmedica - leczenie jelita

Wrzodziejące zapalenie jelita grubego

Przez długi czas odczuwacie Państwo dyskomfort na żołądku bądź w jego rejonach? A może po prostu chcecie się upewnić, czy z Waszym zdrowiem wszystko w porządku? Diagnostyka takich schorzeń jak wrzodziejące zapalenie jelita grubego, jaką świadczymy w ośrodku Lexmedica to rozwiązanie, które pozwoli Wam na sprawdzenie Waszego zdrowia pod tym kątem. W przypadku terapii wykorzystujemy zróżnicowane leki, jak choćby medykamenty immunosupresyjne czy glikokortykosteroidy. Klinikę Lexmedica znajdziecie we Wrocławiu.

Zdrowotny Sklep - poduszki ortopedyczne

Poduszka ortopedyczno korekcyjna

Jesteśmy doświadczonym sklepem internetowym, który od wielu lat zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną sprzętu rehabilitacyjnego, a także ortopedycznego. Zdrowotny Sklep w swoim bogatym asortymencie posiada między innymi poduszki ortopedyczne, w postaci zagłówków, czy też jaśków, które o każdej porze dnia czy nocy, zapewniają komfort podczas użytkowania. W ofercie znajdują się również krążki przeciwodleżynowe, które dzięki wykonaniu z pianki poliuretanowej umożliwiają również dbanie o Pacjenta w stanie pooperacyjnym.

Artykuły rozjaśniające zęby

nakładki do wybielania zębów

Możesz odzyskać naturalny uśmiech w warunkach domowych! Pomogą w tym jednorazowe nakładki do wybielania zębów. Pozwolą na bezpieczne rozjaśnienie nawet o 8 odcieni. Wystarczy zakładać je na 20 minut przez 5 dni z kolei lub też aplikować doraźnie w razie potrzeby. Każdy zestaw zawiera 10 sztuk wypełnionych żelem.

Centrum Wczasów Rehabilitacyjnych

Turnusy rehabilitacyjne Krynica Zdrój

Przedstawiamy Państwu niezwykle szeroką ofertę turnusów rehabilitacyjnych w górach z CWR. To propozycja, która obejmuje wypoczynek w dowolnym miejscu w Polsce. Zapraszamy zarówno do znanych i lubianych przez turystów i wczasowiczów kurortów jak Krynic Zdrój oraz do mniejszych, spokojnych miejscowości.