Prawo w aspekcie społecznym

Kancelaria prawna Kraków

Działania naszej Kancelarii dotykają różnych aspektów codziennego życia - począwszy od działalności spółek, a skończywszy na organizacji codzienności najmniejszej komórki społecznej. Dlatego też świadczymy kompleksową pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Przez to rozumiemy przede wszystkim konieczność przygotowania niezbędnej dokumentacji w postaci wniosków, pozwów lub odwołań. Uczestniczymy także w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych oraz związanych z podziałem majątku małżonków. Nasi Klienci mogą liczyć także na porady.

Pomoc prawna

Kancelaria adwokacka Wodzisław Śląski

Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w Wodzisławiu Śląskim oferuje wsparcie osobom fizycznym w zakresie prawa rodzinnego. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem spraw rozwodowych, orzeczenia opieki nad dziećmi oraz podziału majątku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.

Eneris

Utylizacja styropianu

Dzięki nam możliwa jest bezpieczna utylizacja styropianu, bez ryzyka niewłaściwego potraktowania tego rodzaju odpadów. Działamy na terenie całego kraju i dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb naszych Klientów. Dysponujemy przy tym stosownymi pozwoleniami na transport oraz skupowanie tego rodzaju odpadów.

Rozpad pożycia małżeńskiego

Rozwody Lublin

Rozpad pożycia małżeńskiego w świetle prawa następuje wtedy, kiedy związek dwóch osób nie jest już do uratowania. Przyczynia się do tego między innymi zatajenie ważnych informacji przed ślubem. Rozwody to jedna ze specjalizacji naszej kancelarii, której siedziba znajduje się w Lublinie. Zajmujemy się doradztwem i prowadzeniem spraw.

Adwokaci z Jarosławia

adwokaci Jarosław

Zajmujemy się sprawami sądowymi między innymi z zakresu kodeksu pracy, rodzinnego, karnego, cywilnego i konsumenckiego. Oferujemy pomoc w postępowaniach dotyczących podziału majątku wspólnego pomiędzy małżonków, zniesienia wspólnoty majątkowej, egzekucji alimentów czy adopcji dziecka. Adwokaci kancelarii Ostrowscy w Jarosławie tworzą także politykę prywatności firm i rejestr danych osobowych klientów oraz zatrudnionego personelu. Prowadzimy sprawy odszkodowawcze w związku z błędami lekarskimi, wypadkami i szkodami górniczymi.

Komornik sądowy w Ciechanowie

Komornik sądowy Ciechanów

Jestem gwarantem wykonania orzeczeń egzekucyjnych niezawisłego i niezależnego organu państwowego. Jako ciechanowski komornik sądowy pełnię funkcję publiczną. Działam zgodnie z przepisami ustawy o wykonywaniu mojego zawodu, a czynności przeprowadzam na obszarze zgodnym z właściwością miejscową placówki, do której przynależę.