Prawo w aspekcie społecznym

Kancelaria prawna Kraków

Działania naszej Kancelarii dotykają różnych aspektów codziennego życia - począwszy od działalności spółek, a skończywszy na organizacji codzienności najmniejszej komórki społecznej. Dlatego też świadczymy kompleksową pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Przez to rozumiemy przede wszystkim konieczność przygotowania niezbędnej dokumentacji w postaci wniosków, pozwów lub odwołań. Uczestniczymy także w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych oraz związanych z podziałem majątku małżonków. Nasi Klienci mogą liczyć także na porady.

Dezynfekcja zapachowa

Neutralizacja zapachów

Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem pomieszczeń. Sprzątamy domy czy mieszkania po przebytych pożarach. Skutecznie usuwamy zanieczyszczenia ze ścian i sufitów. Likwidujemy sadzę z pozostałego wyposażenia. Na samym końcu naszych prac ozonujemy spaloną przestrzeń. Dzięki tym kompleksowym działaniom przekonasz się, że naturalizacja zapachów po zadymieniu jest możliwa.

Pomoc prawna

Kancelaria adwokacka Wodzisław Śląski

Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w Wodzisławiu Śląskim oferuje wsparcie osobom fizycznym w zakresie prawa rodzinnego. Zajmujemy się między innymi prowadzeniem spraw rozwodowych, orzeczenia opieki nad dziećmi oraz podziału majątku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz do kontaktu.

Usługi kancelarii w Bydgoszczy

Porady prawne Fordon

Nasza kancelaria świadczy pomoc zarówno klientom indywidualnym (osobom fizycznym), jak i podmiotom biznesowym. Udzielane przez nas porady prawne odbywają się w biurze w Bydgoszczy (Fordon). Zajmujemy się również sporządzaniem opinii, pism procesowych oraz umów, a także prowadzeniem spraw sądowych oraz pozasądowych.

ochrona obiektów biurowych Warszawa

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami porządkowymi. Jako agencja ochrony oferujemy, głównie na terenie Warszawy, zabezpieczenie imprez masowych, obiektów czy ochronę obiektów biurowych. Twojej własności strzec będą profesjonalni pracownicy i nowoczesny sprzęt. Zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową!