Księgowość Łódź

Tym co charakteryzuje dzisiejsze duże firmy jest fakt tego, iż liczba transakcji finansowych przeprowadzanych w ich zakresie jest ogromna. Aby sprostać zadaniu uporządkowania ich, niezbędnym staje się skorzystanie z usług księgowych doświadczonego, ale i lotnego zespołu. Zachęcamy do współpracy z BDB Agos.

Szymański Wyjatek - kancelaria prawna w Poznaniu

Umowa wdrożeniowa

Jacek Szymański oraz Michał Wyjatek świadczą usługi z zakresu prawa nowych technologii. Każda umowa wdrożeniowa zostaje przez nich sprawdzona pod kątem ochrony danych osobowych oraz własności przemysłowej. Adwokaci zajmują się również kwestią żywności modyfikowanej genetycznie i jakie warunki musi ona spełnić, by zostać dopuszczona do obrotu.

Prawo w aspekcie społecznym

Kancelaria prawna Kraków

Działania naszej Kancelarii dotykają różnych aspektów codziennego życia - począwszy od działalności spółek, a skończywszy na organizacji codzienności najmniejszej komórki społecznej. Dlatego też świadczymy kompleksową pomoc w zakresie prawa rodzinnego. Przez to rozumiemy przede wszystkim konieczność przygotowania niezbędnej dokumentacji w postaci wniosków, pozwów lub odwołań. Uczestniczymy także w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych oraz związanych z podziałem majątku małżonków. Nasi Klienci mogą liczyć także na porady.