Szkolenia dla wszystkich grup zawodowych

instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Merytoryczne przygotowanie, dostęp do najbardziej aktualnych dyrektyw i rozporządzeń oraz umiejętność jej przekazywania sprawia, że organizowane i przeprowadzane przez nasz okresowe szkolenia BHP są nie tylko doskonale przygotowane i dopasowane tematycznie, ale również ciekawe w swojej formie. Proponujemy więc nasze pełne wsparcie. Współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu również dopasować formę kursu do profilu działalności danej grupy zawodowej, dzięki czemu podkreślone i przekazane standardy bezpieczeństwa okażą się również praktycznymi wskazówkami. U nas wykonasz również indtrukcję bezpieczeństwa pożarowego dla swojej firmy

Rozwiń swoje kwalifikacje zawodowe

Kursy Nowy Sącz

Praktyczne wykształcenie to takie, które oprócz uprawnień do wykonywania zawodu gwarantuje również umiejętności. Właśnie takie nastawienie wyróżnia nas spośród innych ośrodków i placówek edukacyjnych. Kursy są dla nas szansą na przygotowanie przyszłych pracowników do bezpiecznego, sprawnego i trwałego podejmowania się codziennych działań. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów, którzy wprowadzą adeptów tej sztuki w tajniki zawodu. Szkolenia kończą się uzyskaniem certyfikatu. Prowadzimy kursy na terenie Nowego Sącza.

Kurs techniczny

Kursy zawodowe Rzeszów

Szukasz dodatkowych opcji szkoleniowych na terenie Rzeszowa? Nasz ośrodek oferuje różnego rodzaju zajęcia, które nauczą Cię wielu praktycznych umiejętności. Nasze kursy zawodowe obejmują między innymi nauczanie spawania wszystkimi metodami, programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie CNC i inne.