Szkolenia dla wszystkich grup zawodowych

instrukcja bezpieczeństwa pożarowego

Merytoryczne przygotowanie, dostęp do najbardziej aktualnych dyrektyw i rozporządzeń oraz umiejętność jej przekazywania sprawia, że organizowane i przeprowadzane przez nasz okresowe szkolenia BHP są nie tylko doskonale przygotowane i dopasowane tematycznie, ale również ciekawe w swojej formie. Proponujemy więc nasze pełne wsparcie. Współpraca z naszą firmą pozwoli Państwu również dopasować formę kursu do profilu działalności danej grupy zawodowej, dzięki czemu podkreślone i przekazane standardy bezpieczeństwa okażą się również praktycznymi wskazówkami. U nas wykonasz również indtrukcję bezpieczeństwa pożarowego dla swojej firmy

Jak myśli headhunter?

Firma konsultingowa

Naszym klientom dostarczamy executive search, czyli narzędzie wykorzystywane przez zespoły human resources w całej Europie. Do tej pory nasza firma konsultingowa oferowała swoje usługi kandydatom na managerów i kierowników. W tym roku postanowiliśmy to zmienić i wesprzeć także tych, którzy dopiero wchodzą na ścieżkę kariery zawodowej.

wyposażenie gastronomii

Czasami zdarzają się też doświadczeni szefowie restauracji, którzy dokładnie wiedzą, jakie urządzenia dla gastronomii wybrać. Moim zadaniem jest pomoc w tych wyborach, informowanie o cenach i promocjach, a także realizowanie zamówień i odbieranie towaru. Więcej szczegółów na abc-restauracji.pl. Zapraszamy!