foto maty

W ofercie naszego sklepu feelthebaby.pl z artykułami dla dzieci znajdziecie Państwo foto maty "Pstryk Smyk" w różnorodne aranżacje. Na macie można zaznaczać mijający okres dziecka - tygodnie, miesiące czy lata. Dodatkowo mata pozwala na zamieszczanie zdjęć dziecka w tych okresach co jest ciekawym rozwiązaniem. Możesz patrzeć jak dziecko rośnie i rozwija się na macie.

Usługi coachingowe

Coach Katowice

Izabela Pakuła to coach świadczący swoje usługi w gabinecie w Katowicach, a także w formie spotkań online. W ofercie gabinetu znajdują się sesje, na których uzyskać można porady dotyczące polepszania jakości życia oraz prowadzenia kariery w dający satysfakcję sposób. Ponadto, świadczymy też konsultacje psychologiczne.

Idealny prezen dla maluchów

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Kiedy zbliżają się święta, wielu rodziców nie wie jeszcze, co kupić swoim pociechom. Nie warto robić zakupów na ostatnią chwilę, ze względu na ogromne kolejki, chyba, że wybierzemy sklep internetowy. Firma Dzieciaczkowo.pl oferuje zabawki edukacyjne dla dzieci w różnych wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Mata do zabawy dla dzieci

Mata kauczukowa dla dzieci

W szerokim asortymencie naszego sklepu szczególne miejsce zajmują ekologiczne produkty przeznaczone dla naszych najmłodszych klientów. Mata kauczukowa dla dzieci zapewnia bezpieczną zabawę. Jest miękka, odporna na zniekształcenia i uszkodzenia, hipoalergiczna, estetycznie wykonana oraz niezwykle funkcjonalna.

Programowanie dla dzieci

półkolonie z programowaniem Kraków

Jesteś rodzicem ucznia, który już niebawem rozpoczyna wakacje i poszukujesz rozwiązania, które zapewni mu bezpieczeństwo i zajęcie podczas Twojej nieobecności? Przedstawiamy nasze półkolonie z programowaniem - całość odbywa się w Krakowie, gdzie Twój maluch cały dzień będzie pochłaniał wiedzę i ciekawostki ze świata technologii.

Trening mózgu z gabinetem Edu Brain

Biofeedback Warszawa

Witamy w gabinecie Edu Brain. Zajmujemy się różnorodnymi metodami trenowania mózgu u osób z zaburzeniami koncentracji, pamięci, zaburzeniami intelektualnymi. W naszym gabinecie pracuje terapeuta integracji sensorycznej w Warszawie. Podczas ćwiczeń z dziećmi zmierza do poprawy jakości odbierania bodźców przez i uzyskania prawidłowych reakcji ze strony ciała. Systematyczna praca przynosi pozytywne rezultaty. Wśród naszych podopiecznych znajdują się osoby w różnym wieku, choć przeważnie są to dzieci.

Buteleczki dla dzieci

bibi butelki

Twoje dziecko niebawem przyjdzie na świat, a Ty zastanawiasz się, co powinno się znaleźć w wyprawce dla niego? Nasz sklep internetowy może być dla Ciebie dużą podpowiedzią w tym względzie, ponieważ jego oferta obejmuje wszystkie konieczne akcesoria dla niemowląt. Mamy na stronie między innymi bibi butelki.