Akcesoria dla niemowląt

Jeżeli jesteś młodym rodzicem lub niedługo nim zostaniesz, to z całą pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak istotną kwestią jest możliwość zaopatrzenia się w najlepsze akcesoria dla niemowląt - takie, które doskonale sprawdzą się już od pierwszych chwil, kiedy maleństwo pojawi się na świecie, ale także będą towarzyszyły mu przez pierwsze miesiące i lata życia. Posiadamy doskonałe ubranka, przyjemne w dotyku tekstylia sypialniane i łazienkowe, a także wiele więcej.

foto maty

W ofercie naszego sklepu feelthebaby.pl z artykułami dla dzieci znajdziecie Państwo foto maty "Pstryk Smyk" w różnorodne aranżacje. Na macie można zaznaczać mijający okres dziecka - tygodnie, miesiące czy lata. Dodatkowo mata pozwala na zamieszczanie zdjęć dziecka w tych okresach co jest ciekawym rozwiązaniem. Możesz patrzeć jak dziecko rośnie i rozwija się na macie.

Usługi coachingowe

Coach Katowice

Izabela Pakuła to coach świadczący swoje usługi w gabinecie w Katowicach, a także w formie spotkań online. W ofercie gabinetu znajdują się sesje, na których uzyskać można porady dotyczące polepszania jakości życia oraz prowadzenia kariery w dający satysfakcję sposób. Ponadto, świadczymy też konsultacje psychologiczne.

Idealny prezen dla maluchów

Zabawki edukacyjne dla dzieci

Kiedy zbliżają się święta, wielu rodziców nie wie jeszcze, co kupić swoim pociechom. Nie warto robić zakupów na ostatnią chwilę, ze względu na ogromne kolejki, chyba, że wybierzemy sklep internetowy. Firma Dzieciaczkowo.pl oferuje zabawki edukacyjne dla dzieci w różnych wieku, zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

BabyBambi

Zabawki edukacyjne

W naszym asortymencie znajdują się najlepsze zabawki edukacyjne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Są one dostępne w różnorodnych wariantach oraz korzystnych cenach, dlatego właśnie polecamy je również Tobie! Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich, nawet najmniejszych klientów.

Produkty dla niemowląt

Akcesoria dla dzieci

Mamy wszystko to, czego każdy maluch najbardziej potrzebuje do rozwoju, uzyskania komfortu oraz rozrywki. Proponujemy najwyższej jakości akcesoria dla dzieci, wśród których znajdziecie Państwo doskonałe produkty do przewijania, spacerów, a także różnorodne zabawki czy tekstylia. Stawiamy tylko na najbardziej trwałe i funkcjonalne rozwiązania, które dostępne są w atrakcyjnych cenach oraz spełnią oczekiwania wszystkich rodziców oraz ich pociech.