F.H. Najbar

Flow pack

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy, która oferuje różnego rodzaju opakowania do warzyw, owoców oraz innych artykułów spożywczych. W asortymencie posiadamy opakowania typu flow pack, jak również inne nowoczesne rozwiązania. Polecamy Państwu również nowoczesne maszyny produkcyjne.

Przenośniki transportowe

Redlery

Proponujemy Państwu rodzaj łańcuchów, który jest wykorzystywany przede wszystkim w maszynach rolniczych, a konkretniej w przenośnikach transportowych, które służą do transportu paszy, mączki kostnej oraz różnego rodzaju zbóż. Zapraszamy do składania zamówień w firmie BOLTEX. Redlery, które znajdą Państwo u nas różnią się wymiarami ogniw, a także funkcjonalnością. Wszystkie elementy dostępne w naszej ofercie sprowadzamy od zaufanych dostawców, spełniają one wszelkie normy jakościowe, dlatego cieszą się dużą popularnością klientów.

Tarcze i zaciski hamulcowe

hak samochodowy

Nasze haki samochodowe są niezwykle stabilne i skuteczne w działaniu, przez co liczba zainteresowanych ich kupnem klientów ciągle wzrasta. Starając się zaspokoić ich wymagania w najwyższym stopniu, stale ulepszamy wszystkie nasze produkty. Wybierając nasze haki samochodowe zyskują Państwo produkt wysoko jakościowy i precyzyjny w swoim działaniu.

http://www.launch.pl/

Podnośniki kolumnowe

W naszej ofercie znalazły się wysokiej klasy podnośniki kolumnowe - artykuły najlepsze w swoim rodzaju. Decydując się na współpracę z nami wybierasz profesjonalnego i rzetelnego partnera, który dołoży wszelkich starań, byś był zadowolony. Podnośniki kolumnowe nie wyczerpują naszej oferty - jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy Ci zaproponować, wejdź na naszą stronę.

Przewóz pacjentów

Transport medyczny

Transport medyczny polega na zabezpieczeniu pacjentów lub materiałów wykorzystywanych w szpitalach (krew i krwiopochodne) podczas podróży z jednego miejsca w drugie (najczęściej placówka medyczna-dom). Flota pojazdów wykorzystywanych przez Sani-Trans-Med wyposażona jest w niezbędny sprzęt ratowniczy oraz udogodnienia do przewozu osób niepełnosprawnych lub z uszkodzeniami wymagającymi usztywnienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, oferujemy także zabezpieczenie imprez masowych.

Wózek taczkowy magazynowy

Wózki dwukołowe

W naszej ofercie znajdziesz między innymi szeroki wybór urządzeń do transportu ręcznego oraz drabiny i regały warsztatowe. Polecamy również wózki dwukołowe przydatne na halach magazynowych oraz w branży spożywczej. Nasze urządzenia nadają się do przewozu na przykład butli gazowych, oleju, paczek oraz skrzynek.

Glass-Pol

Montaż szyb samochodowych

Poszukujecie Państwo firmy, która zamontuje nowe elementy szklane do Waszego pojazdu? Wymiana szyby w samochodzie, jaką realizujemy dla Was w Glass-Pol sprawi, że widok będzie krystaliczny, a bezpieczeństwo najwyższe z możliwych. Zajmujemy się także sprzedażą, a dzięki temu, że starannie obrabiamy elementy używane, są one dokładnie takiej samej jakości jak te nowe, tyle że o wiele tańsze. Swoją siedzibę nasza hurtownia ma w Wschowie, ale dystrybuujemy nasze produkty na terenie całego kraju. Zapraszamy!

Paliwa dla klientów indywidualnych i firm

sprzedaż hurtowa paliw

W ofercie naszej firmy znajdując się między innymi takie usługi jak sprzedaż hurtowa paliw i dystrybucja detaliczna. Proponowane przez nas oleje napędowe i opałowe pochodzą od uznanych na rynku producentów: PKN Orlen i Lotos. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy i przedsiębiorstwa, którym jesteśmy w stanie zorganizować regularną dostawę oleju.

Designerskie deskorolki elektryczne

koowheel

Proponujemy nowoczesne i designerskie deskorolki elektryczne od najlepszych marek. Na szczególną uwagę zasługuje skateboard Koowheel ONYX G3, najnowszy model w ofercie firmy. Pojazd jest wyposażony w aż dwa silniki 350W oraz wytrzymałą baterię wymienną. Deskorolka dodatkowo wyróżnia się elastyczną strukturą.

Przeglądy techniczne pojazdów Nowe Miasto

Jeżeli szukasz warsztatu zatrudniającego wykwalifikowanych mechaników, którzy mają możliwość pracować na nowoczesnym i bardzo dokładnym sprzęcie, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego serwisu samochodowego. Nasza znajdująca się w Nowym Mieście stacja diagnostyczna to miejsce, gdzie oferujemy szereg napraw mechanicznych oraz wykonujemy przeglądy techniczne pojazdów. Ponadto wymieniamy także opony oraz proponujemy usługi holowania. Posiadamy bardzo konkurencyjny cennik oraz krótkie terminy realizacji zlecenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Opony rolnicze

W naszym świecie znajdziesz profesjonalne ogumienie przeznaczone do różnego typu pojazdów. Posiadamy artykuły pochodzące od renomowanych producentów, takich jak Trelleborg w bardzo przystępnych cenach. Polecamy między innymi opony rolnicze, trwałe i odporne na uszkodzenia, które doskonale nadają się do wykorzystania w traktorach, kosiarkach, przyczepach oraz innych sprzętach i maszynach. Zapewniają one doskonałą stabilność pojazdu oraz przyczepność do podłoża, zarówno na terenie suchym, jak i mokrym.

Auto pomoc

Naszą specjalnością jest pomoc drogowa, oferowana Klientom mającym problemy ze swoim pojazdem w trakcie podróży. Działamy kompleksowo, będąc w stanie zaradzić na każdy problem - dostarczymy paliwo, wyeliminujemy usterkę, a w przypadku braku takiej możliwości zapewnimy również holowanie pojazdu na terenie Łodzi. Zapraszamy.

Układ hamulcowy

Układ hamulcowy oraz napędowy w samochodach ciężarowych zbudowany jest z elementów podatnych na różnego rodzaju awarie. Dlatego też zajmujemy się sprzedażą części wymiennych. Są to miedzy innymi siłowniki hamulcowe, osuszacze oraz regulatory. Szeroki wybór elementów zamiennych pozwala na ich szybką i sprawną wymianę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!