Kopanie rowów i dołów

Koparki używane

Oferowane przez nas koparki używane, zwłaszcza w wersji gąsienicowej, doskonale dostosują się do potrzeb takich prac jak kopanie rowów, dołów różnego rodzaju oraz sprawne przerzucenie ziemi lub innego materiału z jednego miejsca na drugie. Wielka moc maszyn pozwoli na bezproblemowe wykonanie wielu robót.

F.H. Najbar

Flow pack

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy, która oferuje różnego rodzaju opakowania do warzyw, owoców oraz innych artykułów spożywczych. W asortymencie posiadamy opakowania typu flow pack, jak również inne nowoczesne rozwiązania. Polecamy Państwu również nowoczesne maszyny produkcyjne.

Technologia czyszczenia maszyn - PODEX

Myjka ultradźwiękowa

Jeśli szukacie Państwo profesjonalnych, całkowicie dopasowanych do Waszych indywidualnych potrzeb urządzeń oraz preparatów do czyszczenia maszyn i części, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Podex. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji rozwiązań w zakresie technologii oczyszczania i odtłuszczania sprzętu elektronicznego, elementów silników, przekładni itp. zabrudzonych olejami lub smarami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi organiczne płyny czyszczące, a także myjnie ręczne, koszowe oraz ultradźwiękowe.

Volvia - samochody na wynajem na wyciągnięcie ręki

Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Usługi na wynajem aut stają się coraz bardziej popularne. Warto jednak skorzystać w ich obrębie z usług naprawdę godnych zaufania firm. Wypożyczalnia samochodów Volvia działa na rynku od bardzo wielu lat, a naszym wyróżnikiem jest to, że udostępniamy pojazdy na terenie całej Polski - w Szczecinie, Wrocławiu czy Warszawie.

Przenośniki transportowe

Redlery

Proponujemy Państwu rodzaj łańcuchów, który jest wykorzystywany przede wszystkim w maszynach rolniczych, a konkretniej w przenośnikach transportowych, które służą do transportu paszy, mączki kostnej oraz różnego rodzaju zbóż. Zapraszamy do składania zamówień w firmie BOLTEX. Redlery, które znajdą Państwo u nas różnią się wymiarami ogniw, a także funkcjonalnością. Wszystkie elementy dostępne w naszej ofercie sprowadzamy od zaufanych dostawców, spełniają one wszelkie normy jakościowe, dlatego cieszą się dużą popularnością klientów.

Tarcze i zaciski hamulcowe

Zaciski hamulcowe

Nasze zaciski hamulcowe są niezwykle stabilne i skuteczne w działaniu, przez co liczba zainteresowanych ich kupnem klientów ciągle wzrasta. Starając się zaspokoić ich wymagania w najwyższym stopniu, stale ulepszamy wszystkie nasze produkty. Wybierając nasze zaciski hamulcowe zyskują Państwo produkt wysoko jakościowy i precyzyjny w swoim działaniu.

http://www.launch.pl/

Podnośniki kolumnowe

W naszej ofercie znalazły się wysokiej klasy podnośniki kolumnowe - artykuły najlepsze w swoim rodzaju. Decydując się na współpracę z nami wybierasz profesjonalnego i rzetelnego partnera, który dołoży wszelkich starań, byś był zadowolony. Podnośniki kolumnowe nie wyczerpują naszej oferty - jeżeli chcesz wiedzieć, co jeszcze możemy Ci zaproponować, wejdź na naszą stronę.

Doskonałe skutery i inne pojazdy

Skuter romet

Jeśli poszukujecie Państwo nowoczesnego, lekkiego i komfortowego w użytkowaniu mechanicznego pojazdu dwukołowego, polecamy skuter Romet. W ofercie firmy Jednoślady.Sklep.pl Anna Fulczyk znajdziecie szeroki wybór modeli tej słynnej, istniejącej od 1961 roku polskiej marki, której wyroby łączą w sobie tradycję oraz innowacyjność. Wyróżniają się one atrakcyjną ceną, stylowym, dynamicznym designem oraz zastosowaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Zapewniamy fachowe doradztwo, a także części zamienne i akcesoria.

Przewóz pacjentów

Transport medyczny

Transport medyczny polega na zabezpieczeniu pacjentów lub materiałów wykorzystywanych w szpitalach (krew i krwiopochodne) podczas podróży z jednego miejsca w drugie (najczęściej placówka medyczna-dom). Flota pojazdów wykorzystywanych przez Sani-Trans-Med wyposażona jest w niezbędny sprzęt ratowniczy oraz udogodnienia do przewozu osób niepełnosprawnych lub z uszkodzeniami wymagającymi usztywnienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, oferujemy także zabezpieczenie imprez masowych.

budowa myjni bezdotykowej

Części do myjni bezdotykowych

Coraz większą popularnością cieszą się w naszym kraju myjnie bezdotykowe, gdzie nie ma konieczności stosowania szczotek, które mogą prowadzić do naruszenia powierzchni lakieru w środkach transportu naszych Klientów. Dzięki wykorzystaniu najlepszych preparatów możliwe jest pozbywanie się także trudnych zabrudzeń z naszych samochodów. Przygotowane przez nas zostały także kosmetyki woskujące, które za sprawą węża będziecie mogli nanosić na całym aucie. Polecamy naszą ofertę dla każdego fana motoryzacji.

Transport ADR

Przeprowadzamy transport ADR - szybko, sprawnie i skutecznie. Jesteśmy doświadczoną firmą wykorzystującą nowoczesne rozwiązania oraz specjalistyczny sprzęt. Możesz więc nam zaufać i bez obaw powierzyć realizację usług. Jesteśmy pewni, że rezultat naszego transportu ADR będzie powodem Twojego zadowolenia. Zapraszamy do współpracy.

Wózek taczkowy magazynowy

Wózki dwukołowe

W naszej ofercie znajdziesz między innymi szeroki wybór urządzeń do transportu ręcznego oraz drabiny i regały warsztatowe. Polecamy również wózki dwukołowe przydatne na halach magazynowych oraz w branży spożywczej. Nasze urządzenia nadają się do przewozu na przykład butli gazowych, oleju, paczek oraz skrzynek.

Glass-Pol

Montaż szyb samochodowych

Poszukujecie Państwo firmy, która zamontuje nowe elementy szklane do Waszego pojazdu? Wymiana szyby w samochodzie, jaką realizujemy dla Was w Glass-Pol sprawi, że widok będzie krystaliczny, a bezpieczeństwo najwyższe z możliwych. Zajmujemy się także sprzedażą, a dzięki temu, że starannie obrabiamy elementy używane, są one dokładnie takiej samej jakości jak te nowe, tyle że o wiele tańsze. Swoją siedzibę nasza hurtownia ma w Wschowie, ale dystrybuujemy nasze produkty na terenie całego kraju. Zapraszamy!