klarnety

Internetowy sklep muzyczny Sonore udostępnia bardzo szeroki asortyment sprzętu muzycznego. Oferujemy przede wszystkim wysokiej klasy instrumenty oraz wszelkiego typu związane z nimi akcesoria. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to, na czym grasz, a także, czy potrzebny Ci instrument profesjonalny, czy uczniowski - znajdziesz u nas to, czego szukasz. Dzięki dużemu wyborowi i towarzyszącej mu rozpiętości cenowej, każdy dobierze dla siebie idealną trąbkę, puzon, waltornie, saksofon, czy klarnet.

Niezapomniane zdjęcia familijne

fotografia rodzinna

Wyjątkowe chwile warto uwiecznić na zdjęciach. Dbamy o to, aby fotografia rodzinna przywoływała najpiękniejsze wspomnienia i emocje. Oferujemy sesje w studiu i w plenerze, w zależności od oczekiwań klienta. Dużą popularnością cieszą się albumy zdjęć, na których uwieczniane są dzieci a także sesje ciążowe.

Zdjęcia pamiątkowe

Fotoksiążki

Proponowany przez nas prezent to rozwiązanie dla osób, którym zależy na podarowaniu ukochanym czegoś osobistego i niebanalnego. W naszej firmie dbamy o to, by fotoksiążki były wykonane z wysoko gatunkowego papieru i innych materiałów, które zapewnią im trwałość na długo. Oferujemy produkty w różnych cenach i rozmiarach w zależności od ilości i wielkości umieszczonych zdjęć.

Portal o disco polo

Defis

Skąd wziął się zespół Defis? Gdzie będzie ich najbliższy koncert i co piszą o nim inne portale? Nasza strona internetowa to największa baza wiedzy o najpopularniejszym gatunku muzyki w naszym kraju! To miejsce dla prawdziwego pasjonata, który zawsze chce być na bieżąco z plotkami, newsami i nowymi singlami.