Niezapomniane zdjęcia familijne

fotografia rodzinna

Wyjątkowe chwile warto uwiecznić na zdjęciach. Dbamy o to, aby fotografia rodzinna przywoływała najpiękniejsze wspomnienia i emocje. Oferujemy sesje w studiu i w plenerze, w zależności od oczekiwań klienta. Dużą popularnością cieszą się albumy zdjęć, na których uwieczniane są dzieci a także sesje ciążowe.

Fotolustra

Fotolustra

Oczywiście robi zdjęcia, ale jego technologia wyprzedza zwykłe budki o kilka, kilkanaście lat. Jako agencja eventowa oferujemy wynajem fotolustra na rozmaite okazje - śluby i wesela, wieczory panieńskie, urodziny, inne równie istotne i zabawowe świętowania. Jego częścią jest duży ekran, który odbija fotografujących się, a dodatkowo działa dotykowo - można zdjęcia jeszcze bardziej udoskonalić i spersonalizować, aby w istocie uwieczniały wiele wspaniałych, wartych godnego oprawienia, chwil i momentów.

Fotografie miejscowości

Albumy o miastach

Nasza strona internetowa posiada szeroki wybór różnego rodzaju książek o historii związanej przede wszystkim z II wojną światową. To woluminy i albumy o miastach, które pokazują, jak wyglądały one przed zniszczeniem przez okupanta, a także po nim. Decydując się na zakup tego typu pozycji, wczujesz się w wyjątkowy klimat tamtych czasów.

PaniBajka

Książki z wierszami dla dzieci

Wszystkie nasze niezwykle atrakcyjne bajki dla dzieci, wierszyki i inne książki edukacyjne to oferta skierowana do rodziców chcących zapewnić nie tylko zabawę ale i naukę w wygodnej dla dziecka formie. Więcej informacji o poszczególnych pozycjach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

książki świata fantasy

Książki fantasy

Równoległe wszechświaty, magiczne stworzenia, statki kosmiczne i niezwykłe międzyplanetarne wojny. Książki fantasy jakie u nas znajdziecie pozwolą Państwu przenieść się wyobraźnią właśnie do tych i wielu innych niezwykłych rejonów, gdzie racjonalność miesza się z magią, a fikcyjne światy zachęcają do pełnego zaangażowania się w ich historię. Oferujemy literaturę od najlepszych i najbardziej cenionych autorów w tym zakresie, dzięki czemu z pewnością będziecie nią Państwo usatysfakcjonowani. Polecamy!

Zaproszenia na chrzest dziecka

Zaproszenia na chrzest

W naszej unikalnej ofercie znajdą Państwo wyjątkowe zaproszenia na chrzciny, wesela, jak również powiadomienia o narodzinach dziecka. Na naszej stronie internetowej prezentujemy pełne spektrum naszych kartek, a w nim kartki w folderze, z opaską, składane. W ofercie przedstawiamy propozycję wykonania kartki ze zdjęciem chrzczonego dziecka. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej bogatej oferty, która z pewnością spełni Państwa oczekiwania estetyczne. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

Czytanki dla małych dzieci po angielsku

Książki edukacyjne dla 3 latka

Już od najmłodszych lat możesz pomóc swojemu dziecku poznawać świat. Dzięki książeczkom dla niemowląt proponowanym przez naszą księgarnię anglojęzyczną pomożesz mu zrozumieć wszelkie zależności, jakie występują w świecie, który dopiero zaczął poznawać. Dodatkowo, nauczysz go języka, a szkrab szybciej zrozumie różne zagadnienia, a przede wszystkim własne emocje.