klarnety

Internetowy sklep muzyczny Sonore udostępnia bardzo szeroki asortyment sprzętu muzycznego. Oferujemy przede wszystkim wysokiej klasy instrumenty oraz wszelkiego typu związane z nimi akcesoria. Jesteśmy przekonani, że bez względu na to, na czym grasz, a także, czy potrzebny Ci instrument profesjonalny, czy uczniowski - znajdziesz u nas to, czego szukasz. Dzięki dużemu wyborowi i towarzyszącej mu rozpiętości cenowej, każdy dobierze dla siebie idealną trąbkę, puzon, waltornie, saksofon, czy klarnet.

Niezapomniane zdjęcia familijne

fotografia rodzinna

Wyjątkowe chwile warto uwiecznić na zdjęciach. Dbamy o to, aby fotografia rodzinna przywoływała najpiękniejsze wspomnienia i emocje. Oferujemy sesje w studiu i w plenerze, w zależności od oczekiwań klienta. Dużą popularnością cieszą się albumy zdjęć, na których uwieczniane są dzieci a także sesje ciążowe.

Sprawdzone dekoracje do każdego pomieszczenia

Plakaty do kuchni

Marzysz o tym, aby każde pomieszczenie w Twoim domu nabrało indywidualnego charakteru? Chciałbyś, aby zawsze towarzyszyły Ci oryginalne dekoracje? Plakaty do kuchni będą zatem idealnym wyborem. Przedstawione na nich grafiki nawiązują do motywów gastronomicznych, takich jak parzenie kawy lub dodawanie do potraw zróżnicowanych przypraw, a nawet picie wina. Można zaopatrzyć się także w grafiki, które przedstawiają owoce morza, ryby, warzywa lub słodkości. Nieważne, czy w tym pomieszczeniu jesteśmy szefem, czy gościem, taka dekoracja przypadnie nam do gustu.

Fotolustra

Oczywiście robi zdjęcia, ale jego technologia wyprzedza zwykłe budki o kilka, kilkanaście lat. Jako agencja eventowa oferujemy wynajem fotolustra na rozmaite okazje - śluby i wesela, wieczory panieńskie, urodziny, inne równie istotne i zabawowe świętowania. Jego częścią jest duży ekran, który odbija fotografujących się, a dodatkowo działa dotykowo - można zdjęcia jeszcze bardziej udoskonalić i spersonalizować, aby w istocie uwieczniały wiele wspaniałych, wartych godnego oprawienia, chwil i momentów.

Fotografie miejscowości

Albumy o miastach

Nasza strona internetowa posiada szeroki wybór różnego rodzaju książek o historii związanej przede wszystkim z II wojną światową. To woluminy i albumy o miastach, które pokazują, jak wyglądały one przed zniszczeniem przez okupanta, a także po nim. Decydując się na zakup tego typu pozycji, wczujesz się w wyjątkowy klimat tamtych czasów.

PaniBajka

Książki z wierszami dla dzieci

Wszystkie nasze niezwykle atrakcyjne bajki dla dzieci, wierszyki i inne książki edukacyjne to oferta skierowana do rodziców chcących zapewnić nie tylko zabawę ale i naukę w wygodnej dla dziecka formie. Więcej informacji o poszczególnych pozycjach umieściliśmy na naszej oficjalnej stronie internetowej.

książki świata fantasy

Książki fantasy

Równoległe wszechświaty, magiczne stworzenia, statki kosmiczne i niezwykłe międzyplanetarne wojny. Książki fantasy jakie u nas znajdziecie pozwolą Państwu przenieść się wyobraźnią właśnie do tych i wielu innych niezwykłych rejonów, gdzie racjonalność miesza się z magią, a fikcyjne światy zachęcają do pełnego zaangażowania się w ich historię. Oferujemy literaturę od najlepszych i najbardziej cenionych autorów w tym zakresie, dzięki czemu z pewnością będziecie nią Państwo usatysfakcjonowani. Polecamy!