Wynajem sal na spotkania

Sale konferencyjne mazury

Jeżeli marzysz o tym, aby stworzyć sobie oraz swoim gościom najlepsze warunki do biznesowych rozmów czy szkoleń, zapraszamy do wynajęcia naszych sal konferencyjnych na Mazurach. Są w stanie pomieścić dużą liczbę osób, zaopatrzone są w doskonałej jakości zaplecze techniczne, a nasi pracownicy zapewniają Państwu profesjonalną obsługę. Jesteśmy przekonani, że tutejsze warunki będą dogodne zarówno do pracy, jak i odpoczynku, a my oferujemy ponadto wygodne noclegi, odnowę biologiczną oraz uroczą okolice.

Sale konferencyjne w Giżycku

Szkolenia Mazury

Zależy Ci na tym, aby przygotować profesjonalne spotkanie biznesowe? Szukasz miejsca, które zagwarantuje Ci najlepsze ku temu warunki? Mieszczący się na Mazurach Nasz hotel organizuje konferencje, szkolenia i innego typu spotkania, które odbywają się w specjalnie do tego celu przygotowanych salach. Zapraszamy!

Hotel SenS

Catering Szczecin

Planują Państwo swoje wymarzone wesele w Szczecinie? Hotel SenS gorąco zachęca do sprawdzenia propozycji przygotowanej specjalnie na taką uroczystość. Doskonale piękne otoczenie, perfekcyjna obsługa oraz niezwykle wykwintna atmosfera - to wszystko czeka na Państwa w naszej Hotel SenS podczas wesela w Szczecinie!

Noclegi na miarę twoich potrzeb

Noclegi w Bydgoszczy

Czy może być lepsza lokalizacja niż samo centrum Bydgoszczy? Stąd blisko jest zarówno do strategicznych punktów biznesowych, jak również do najpopularniejszych atrakcji turystycznych. Dlatego też noclegi w tym mieście powinny uwzględniać takie udogodnienia. My oferujemy fantastyczne rozwiązanie - City Hotel. Oprócz doskonałego położenia jestesmy w stanie zaoferować również wiele dodatkowych udogodnień. Związane są one również z indywidualnymi potrzebami naszych gości, którym pragniemy wychodzić naprzeciw.

Friends Apartments - nocleg w centrum

Wrocław apartamenty do wynajęcia

Stolica Dolnego Śląska przyciąga wielu turystów, jest również regularnie odwiedzania przez osoby przyjeżdżające tu w celach biznesowych. Do tych obu grup skierowana jest oferta Friends Apartaments. Oferujemy apartamenty do wynajęcia we Wrocławiu, które ulokowane są bezpośrednio na miejskiej starówce lub w jej bliskim sąsiedztwie. Świetna lokalizacja to nie jedyny atut naszej oferty. Oferowane przez nas mieszkania są nowocześnie wyposażone, dzięki czemu każdy z klientów zazna odrobiny luksusu za niewygórowaną cenę.

Noclegi w Zakopanem

Apartamenty w górach

Komfortowe noclegi w Zakopanem to idealny sposób na udany wypoczynek, zwłaszcza zimowy. Nasze apartamenty w górach mieszczą się w wielu różnych ośrodkach zlokalizowanych blisko szlaków, centrum i dworca. Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych turystów. Poznaj szczegóły oferty wynajmu apartamentów w górach.