Najwyższa jakość usług

Tłumacz języka holenderskiego

Potrzebny Ci tłumacz języka holenderskiego - nasza oferta bez wątpienia Cię zainteresuje. W naszym biurze pracują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. To daje nam pewność, że lepszego tłumacza języka holenderskiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapraszamy do współpracy.

Firma porządkowa

Sprzątanie mieszkań Siedlce

Jeśli poszukujesz firmy porządkowej, która pomoże Ci zachować odpowiedni poziom czystości w Twoim domu lub biurze za niewygórowaną cenę - doskonale trafiłeś! Zapraszamy Cię do skorzystania z usług profesjonalnej firmy w Siedlcach. W naszej ofercie znajduje się między innymi dokładne sprzątanie mieszkań. Robimy porządki zarówno podstawowe jak i generalne, czyścimy także lokale po remontach i awariach oraz wynajmie. Wśród naszych usług znajduje się także mycie okien na wysokości, usuwanie grafitti i wiele innych czynności.

Ocena wartości mieszkań i gruntów

Wycena nieruchomości Inowrocław

Jesteśmy firmą działającą w Inowrocławiu i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą specjalizacją jest wycena nieruchomości, analiza rzeczoznawcza oraz wsparcie podczas sprzedaży. Posiadamy rozległą wiedzę dotyczącą rynku mieszkalnego i obrotu gruntami budowlanymi, a także obszarami niezabudowanymi.

Spieniężanie drogocenności.

Skup złota Wrocław

Nasza firma prowadzi skup złota. Staramy się oferować najkorzystniejsze ceny, ale oczywiście są one uzależnione od cen światowych i stanu biżuterii przeznaczonej do sprzedaży. Niemniej jednak odwiedź nasz punkt jeśli zależy Ci na uczciwości, rzetelności i najwyższej jakości obsługi. Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ceny transferowe

Ceny transferowe

Z naszych usług mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które dokonują transakcji w ramach jednej grupy kapitałowej, takich jak przepływ towarów czy usług, lub też świadczenie usług na rzecz osób prawnych przez zarząd i właścicieli spółki. Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w tego typu przypadkach jest bardzo ważne i wynika wprost z zapisów polskiego prawa. Firma WTS Saja zajmie się opracowaniem tego typu bazy danych, a także zapewni Państwu pełne wsparcie w zakresie optymalizacji tego procesu i szkoleń dla pracowników z nim związanych.

Biuro księgowe

Biuro księgowe

Kompleksowa obsługa firm oraz osób fizycznych - właśnie to zapewnia nasze biuro księgowe. Dzięki temu, że w swojej działalności wykorzystujemy gromadzoną przez lata wiedzę, możemy zaproponować naszym klientom profesjonalnie realizowane usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto wybierze naszą firmę, będzie całkowicie zadowolony z prezentowanych przez nas rozwiązań.

Księgowość na wysokim poziomie

biuro rachunkowe

W naszej pracy łączymy doświadczenie w działalności jako księgowość z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dlatego różne sprawy z urzędami załatwimy dla Ciebie przy pomocy kwalifikowanego podpisu. Nasze biuro rachunkowe to firma z Bielska-Białej, której możesz powierzyć kompleksową obsługę finansową i podatkową firmy. Zajmujemy się również usługami z zakresu rozliczeń z pracownikami oraz kadrami. Poprowadzimy dla Ciebie księgi rachunkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zajmujemy się też sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz corocznymi sprawozdaniami.

WPC24

Drukarki laserowe kolorowe

Sprzedajemy drukarki laserowe kolorowe HP - producenta, który wyróżnia się doskonałą jakością swoich wyrobów. Jeżeli chcesz, aby w Twoim biurze lub domu znalazł się wydajny i niezawodny sprzęt, nasza oferta bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Wybierz jedną z naszych drukarek laserowych HP - gwarantujemy całkowitą satysfakcję z dokonanych zakupów.

Graftax

Biuro rachunkowe cennik

Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe jest najlepsze we Wrocławiu? Interesuje Cię również cennik tych fachowych usług? W takim razie, najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie, będzie odwiedzenie naszej strony internetowej. Znajdziesz tam szczegółową charakterystykę naszych usług! Dzięki temu, możesz bliżej poznać naszą ofertę oraz przekonać się, że to najlepsze rozwiązanie. Zgłoś się do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej o biurze rachunkowym we Wrocławiu i o cenniku. Serdecznie zapraszamy.

Transport maszyny

Relokacja maszyn przemysłowych

Sprzęt wykorzystywany w produkcji jest zazwyczaj bardzo dużych rozmiarów. Relokacja maszyn przemysłowych nie jest więc zadaniem prostym. Jednak tylko dla niedoświadczonych! My przewieziemy twój sprzęt bezpiecznie - pod wskazany adres, we wskazanym terminie. Zabezpieczymy urządzenia i zajmiemy się każdym elementem procesu.

Egzekucje komornicze

Egzekucje

Witaj w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Puławach Agnieszka Nowak. Oferujemy kompleksowe wsparcie w sprawach o zwrot należności, jak również o egzekucję mienia w celu zwrócenia wierzytelności. Jeżeli posiadacie Państwo sądowy tytuł egzekucyjny, możecie samodzielnie wybrać kancelarię.