Firma porządkowa

Sprzątanie mieszkań Siedlce

Jeśli poszukujesz firmy porządkowej, która pomoże Ci zachować odpowiedni poziom czystości w Twoim domu lub biurze za niewygórowaną cenę - doskonale trafiłeś! Zapraszamy Cię do skorzystania z usług profesjonalnej firmy w Siedlcach. W naszej ofercie znajduje się między innymi dokładne sprzątanie mieszkań. Robimy porządki zarówno podstawowe jak i generalne, czyścimy także lokale po remontach i awariach oraz wynajmie. Wśród naszych usług znajduje się także mycie okien na wysokości, usuwanie grafitti i wiele innych czynności.

Spieniężanie drogocenności.

Skup złota Wrocław

Nasza firma prowadzi skup złota. Staramy się oferować najkorzystniejsze ceny, ale oczywiście są one uzależnione od cen światowych i stanu biżuterii przeznaczonej do sprzedaży. Niemniej jednak odwiedź nasz punkt jeśli zależy Ci na uczciwości, rzetelności i najwyższej jakości obsługi. Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ceny transferowe

Ceny transferowe

Z naszych usług mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które dokonują transakcji w ramach jednej grupy kapitałowej, takich jak przepływ towarów czy usług, lub też świadczenie usług na rzecz osób prawnych przez zarząd i właścicieli spółki. Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w tego typu przypadkach jest bardzo ważne i wynika wprost z zapisów polskiego prawa. Firma WTS Saja zajmie się opracowaniem tego typu bazy danych, a także zapewni Państwu pełne wsparcie w zakresie optymalizacji tego procesu i szkoleń dla pracowników z nim związanych.

Biuro księgowe

Biuro księgowe

Kompleksowa obsługa firm oraz osób fizycznych - właśnie to zapewnia nasze biuro księgowe. Dzięki temu, że w swojej działalności wykorzystujemy gromadzoną przez lata wiedzę, możemy zaproponować naszym klientom profesjonalnie realizowane usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto wybierze naszą firmę, będzie całkowicie zadowolony z prezentowanych przez nas rozwiązań.

Księgowość na wysokim poziomie

biuro rachunkowe

W naszej pracy łączymy doświadczenie w działalności jako księgowość z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dlatego różne sprawy z urzędami załatwimy dla Ciebie przy pomocy kwalifikowanego podpisu. Nasze biuro rachunkowe to firma z Bielska-Białej, której możesz powierzyć kompleksową obsługę finansową i podatkową firmy. Zajmujemy się również usługami z zakresu rozliczeń z pracownikami oraz kadrami. Poprowadzimy dla Ciebie księgi rachunkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zajmujemy się też sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz corocznymi sprawozdaniami.

WPC24

Drukarki laserowe kolorowe

Sprzedajemy drukarki laserowe kolorowe HP - producenta, który wyróżnia się doskonałą jakością swoich wyrobów. Jeżeli chcesz, aby w Twoim biurze lub domu znalazł się wydajny i niezawodny sprzęt, nasza oferta bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Wybierz jedną z naszych drukarek laserowych HP - gwarantujemy całkowitą satysfakcję z dokonanych zakupów.

Graftax

Biuro rachunkowe cennik

Zastanawiasz się, które biuro rachunkowe jest najlepsze we Wrocławiu? Interesuje Cię również cennik tych fachowych usług? W takim razie, najlepszym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie, będzie odwiedzenie naszej strony internetowej. Znajdziesz tam szczegółową charakterystykę naszych usług! Dzięki temu, możesz bliżej poznać naszą ofertę oraz przekonać się, że to najlepsze rozwiązanie. Zgłoś się do nas już dziś, aby dowiedzieć się więcej o biurze rachunkowym we Wrocławiu i o cenniku. Serdecznie zapraszamy.

Egzekucje komornicze

Egzekucje

Witaj w kancelarii Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Puławach Agnieszka Nowak. Oferujemy kompleksowe wsparcie w sprawach o zwrot należności, jak również o egzekucję mienia w celu zwrócenia wierzytelności. Jeżeli posiadacie Państwo sądowy tytuł egzekucyjny, możecie samodzielnie wybrać kancelarię.

Kompleksowa obsługa firm z zakresu BHP

nadzór BHP Kraków

Ustawa od kilku lat zmusza wielu przedsiębiorców do działań związanych z samodzielną kontrolą i odpowiednim poziomem bezpieczeństwa i higieny pracy. Podjęcie w tym zakresie stałej współpracy z naszymi doświadczonymi ekspertami stanie się dla państwa wymierną korzyścią. Przede wszystkim oznacza to ograniczenie kosztów związanych z wynajęciem firmy zewnętrznej. Po drugie - z naszą pomocą będą państwo na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami i dyrektywami w zakresie BHP. W skład tej współpracy wchodzi także przeprowadzanie szkoleń.

Zakładanie działalności

Jaki biznes za 50 tys

Szukasz inspiracji, jak efektywnie zainwestować swoje kapitały? Zastanawiasz się: Jaki biznes za 50 tys.? Nasza doświadczona agencja doradztwa biznesowego ma dla Ciebie odpowiedź. Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie prowadzenia firmy, pomagamy znaleźć optymalne rozwiązania inwestycyjne i ukierunkować Twoje działania na osiągnięcie sukcesu. Skorzystaj z naszej wiedzy, zgromadzonej przez lata doświadczeń, aby zrealizować swoje biznesowe marzenia. Nasze usługi to skrót do Twojego sukcesu. Skontaktuj się z nami już teraz i razem stwórzmy coś wyjątkowego!

Księgowa Wrocław

księgowość Wrocław

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z propozycji naszego biura rachunkowego, która obejmuje między innymi księgowość we Wrocławiu. Nasza firma to doskonały kompan jest w pewne i profesjonalne ręce chcesz powierzyć swoją księgowość. Wrocław to miasto, w którym znajdziesz naszą siedzibę. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi. Jesteśmy biurem z tradycją pielęgnowaną od lat przez pokolenia, dlatego nasze usługi cieszą się zaufaniem naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z atrakcyjnej oferty.

Programy dla firm

Programy dla firm

Aby zrealizować zadania i wykazać się wysoką wydajnością, potrzebny jest odpowiedni system do kontroli działów. Nasza metodyka opiera się na założeniach modelu, mówiącego o skutecznym zarządzaniu przez wyznaczenie konkretnych i krótkoterminowych celów. Wdrażamy kompleksowe programy dla firm, aby zwiększyć ich efektywność pracy.