Doradcy podatkowi

Biuro rachunkowe Piotrków Trybunalski

Zastanawiasz się, co zrobić, aby wszelkie sprawy finansowe oraz podatkowe prowadzonej przez ciebie działalności gospodarczej były w jak najlepszym porządku? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z biurem rachunkowym Dobry Księgowy S.C. Główny księgowy zatrudniony u nich pomoże ci zoptymalizować wszelkie procesy.

Akcesoria biurowe

Teczki z nadrukiem

Teczka z nadrukiem to dobry pomysł na wyposażenie samochodów służbowych oraz przedstawiciela. Pomieści ona bez problemów różnego typu dokumenty, karty i zapiski. Teczki jakie oferujemy sprawdzą się również dla pracowników biurowych którzy wychodzą na spotkania z klientami, lub przedstawicieli handlowych. Ciągłe chodzenie z formularzami umów nie jest imponujące. Studenci noszący nie za wiele notatek również powinni skorzystać z teczki.

Finansowe usługi

Biuro księgowe Kraków

Biuro księgowe z Krakowa zaprasza na konsultację. Prowadzimy rachunkowość klientów zinstytucjonalizowanych oraz indywidualnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura, gdzie poznacie Państwo szczegóły lub na stronę internetową gdzie również można uzyskać wszystkie niezbędne informację.

Najwyższa jakość usług

Tłumacz języka holenderskiego

Potrzebny Ci tłumacz języka holenderskiego - nasza oferta bez wątpienia Cię zainteresuje. W naszym biurze pracują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. To daje nam pewność, że lepszego tłumacza języka holenderskiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapraszamy do współpracy.

Monitorowanie zużycia paliwa

logistyka paliwowa

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się podczas przewozu towarów? A może interesuje Cię sposób, w jaki Twoi kierowcy zachowują się na drodze? Planowanie transportu ułatwi Ci przemyślana logistyka paliwowa. Dzięki nam będziesz mógł monitorować flotę pojazdów i tym samym trzymać rękę na pulsie na każdym odcinku trasy.

Firma porządkowa

Sprzątanie mieszkań Siedlce

Jeśli poszukujesz firmy porządkowej, która pomoże Ci zachować odpowiedni poziom czystości w Twoim domu lub biurze za niewygórowaną cenę - doskonale trafiłeś! Zapraszamy Cię do skorzystania z usług profesjonalnej firmy w Siedlcach. W naszej ofercie znajduje się między innymi dokładne sprzątanie mieszkań. Robimy porządki zarówno podstawowe jak i generalne, czyścimy także lokale po remontach i awariach oraz wynajmie. Wśród naszych usług znajduje się także mycie okien na wysokości, usuwanie grafitti i wiele innych czynności.

Pomoc księgowa i podatkowa dla firm

Usługi audytorskie

Nasza kancelaria biegłych rewidentów oferuje swoim klientom prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe oraz usługi audytorskie. Pomagamy również firmom z kapitałem ulokowanym na rynku niemieckim oraz przedsiębiorcom, którzy planują rozpoczęcie działalności za naszą zachodnią granicą.

Tłumacz przysięgły - Kumiria

Tłumaczenia uwierzytelnione

Chciałbyś stworzyć angielską, niemiecką albo rosyjską wersję językową swojej strony internetowej? Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia uwierzytelnionego? Nasze biuro zajmuje się fachowym przekładem materiałów technicznych w europejskich językach. Oferujemy przystępne ceny, rabaty oraz najwyższą jakość tekstu wyjściowego.

Ubezpieczenia dla lekarzy

ubezpieczenie oc podmiotów leczniczych

Naszą polisę kierujemy do wszystkich osób wykonujących zawody medyczne - pielęgniarek, położnych, rehabilitantów oraz ratowników medycznych. Ubezpieczenie OC podmiotów leczniczych daje poczucie bezpieczeństwa, że w przypadku wyrządzonej szkody koszty odszkodowania zostaną wypłacone pacjentowi z polisy.