Biuro i porady księgowe

Księgowość Łódź

To w ofercie naszego biura rachunkowego odnajdą Państwo solidne, bezpieczne i skuteczne strategiczne wsparcie. Nie tylko podejmujemy się standardowej obsługi księgowości, ale jestesmy w stanie przygotować odpowiednie optymalizacje. W naszej łódzkiej siedzibie udzielamy także porad - tych cyklicznych, jak i tych doraźnych.

Kancelaria radców prawnych

Obsługa prawna firm Warszawa

Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalna kancelaria, zajmująca się prawem pracy zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Znajdziecie u nas pomoc w przygotowywaniu potrzebnych Wam dokumentów, takich jak na przykład wnioski sądowe, wyjaśnienia. Dokonujemy dla naszych klientów analizy wybranych akt. Stanowimy także ich przedstawicielstwo przed wybranymi organami, prowadzącymi postępowanie. Naszą siedzibę znajdziecie na terenie Warszawy. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, jak również przedsiębiorstw.

Tanie noclegi w Krakowie

Sale konferencyjne Kraków

Nasz ośrodek wypoczynkowy Optima oferuje Państwu tanie ale wygodne noclegi w Krakowie. jesteśmy zlokalizowani niedaleko najważniejszych punktów turystycznych, co stanowi naszą dużą zaletę. Pomimo to udało nam się uniknąć zgiełku oraz gwaru dużego miasta. Dzięki temu zapewnimy Państwu wygodny wypoczynek w rodzinnej atmosferze z profesjonalną obsługą. ponadto posiadamy również ofertę dla firm. Wynajmujemy sale konferencyjne wyposażone kompleksowo w odpowiedni sprzęt multimedialny, między innymi telewizor, rzutnik i tablicę.

Usługi księgowe - IDEA

Kraków biuro rachunkowe

Zapraszamy gorąco na stronę naszego biura księgowego http://www.biuroidea.pl/ - gdyby mieli Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do zapoznania się z naszą witryną albo zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Biuro rachunkowe IDEA zachęca do współpracy. Jesteśmy pewni, że nasze wysokiej jakości usługi, usatysfakcjonują najbardziej wymagających Klientów. Rachunkowość w naszym wykonaniu charakteryzuje się nie tylko korzystnymi cenami, ale przede wszystkim profesjonalizmem.

Doradcy podatkowi

Biuro rachunkowe Piotrków Trybunalski

Zastanawiasz się, co zrobić, aby wszelkie sprawy finansowe oraz podatkowe prowadzonej przez ciebie działalności gospodarczej były w jak najlepszym porządku? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z biurem rachunkowym Dobry Księgowy S.C. Główny księgowy zatrudniony u nich pomoże ci zoptymalizować wszelkie procesy.

Akcesoria biurowe

Teczki z nadrukiem

Teczka z nadrukiem to dobry pomysł na wyposażenie samochodów służbowych oraz przedstawiciela. Pomieści ona bez problemów różnego typu dokumenty, karty i zapiski. Teczki jakie oferujemy sprawdzą się również dla pracowników biurowych którzy wychodzą na spotkania z klientami, lub przedstawicieli handlowych. Ciągłe chodzenie z formularzami umów nie jest imponujące. Studenci noszący nie za wiele notatek również powinni skorzystać z teczki.

Finansowe usługi

Biuro księgowe Kraków

Biuro księgowe z Krakowa zaprasza na konsultację. Prowadzimy rachunkowość klientów zinstytucjonalizowanych oraz indywidualnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do naszego biura, gdzie poznacie Państwo szczegóły lub na stronę internetową gdzie również można uzyskać wszystkie niezbędne informację.

Tłumaczenia symultaniczne Warszawa

Prowadzimy biuro Narrator, które zajmuje się przekładami różnego typu. Nasze usługi obejmują również tłumaczenia przysięgłe, które wymagają nie tylko doskonałej znajomości języka, ale również specjalnego certyfikatu, ponieważ osoba zajmująca się nimi jest osobą zaufania publicznego. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania przekładów tego typu.

Lupus - audyty doumentacji

Rozliczanie MiLoG

Firmy transportowe, które oferują swoje usługi w całej Europie, muszą orientować się w obowiązujących w danym kraju przepisach. Specjaliści z Lupus oferują rozliczanie niemieckiej płacy minimalnej (MiLoG), ewidencjonowaniem pracy kierowców, audytami w dokumentacji oraz innymi czynnościami administracyjnymi. Po szczegóły odsyłamy do naszej strony internetowej.