Doradcy podatkowi

Biuro rachunkowe Piotrków Trybunalski

Zastanawiasz się, co zrobić, aby wszelkie sprawy finansowe oraz podatkowe prowadzonej przez ciebie działalności gospodarczej były w jak najlepszym porządku? Jeśli tak, to koniecznie skontaktuj się z biurem rachunkowym Dobry Księgowy S.C. Główny księgowy zatrudniony u nich pomoże ci zoptymalizować wszelkie procesy.

Akcesoria biurowe

Teczki z nadrukiem

Teczka z nadrukiem to dobry pomysł na wyposażenie samochodów służbowych oraz przedstawiciela. Pomieści ona bez problemów różnego typu dokumenty, karty i zapiski. Teczki jakie oferujemy sprawdzą się również dla pracowników biurowych którzy wychodzą na spotkania z klientami, lub przedstawicieli handlowych. Ciągłe chodzenie z formularzami umów nie jest imponujące. Studenci noszący nie za wiele notatek również powinni skorzystać z teczki.

Najwyższa jakość usług

Tłumacz języka holenderskiego

Potrzebny Ci tłumacz języka holenderskiego - nasza oferta bez wątpienia Cię zainteresuje. W naszym biurze pracują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. To daje nam pewność, że lepszego tłumacza języka holenderskiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapraszamy do współpracy.

Monitorowanie zużycia paliwa

logistyka paliwowa

Chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się podczas przewozu towarów? A może interesuje Cię sposób, w jaki Twoi kierowcy zachowują się na drodze? Planowanie transportu ułatwi Ci przemyślana logistyka paliwowa. Dzięki nam będziesz mógł monitorować flotę pojazdów i tym samym trzymać rękę na pulsie na każdym odcinku trasy.

Firma porządkowa

Sprzątanie mieszkań Siedlce

Jeśli poszukujesz firmy porządkowej, która pomoże Ci zachować odpowiedni poziom czystości w Twoim domu lub biurze za niewygórowaną cenę - doskonale trafiłeś! Zapraszamy Cię do skorzystania z usług profesjonalnej firmy w Siedlcach. W naszej ofercie znajduje się między innymi dokładne sprzątanie mieszkań. Robimy porządki zarówno podstawowe jak i generalne, czyścimy także lokale po remontach i awariach oraz wynajmie. Wśród naszych usług znajduje się także mycie okien na wysokości, usuwanie grafitti i wiele innych czynności.

Pomoc księgowa i podatkowa dla firm

Usługi audytorskie

Nasza kancelaria biegłych rewidentów oferuje swoim klientom prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych, doradztwo podatkowe oraz usługi audytorskie. Pomagamy również firmom z kapitałem ulokowanym na rynku niemieckim oraz przedsiębiorcom, którzy planują rozpoczęcie działalności za naszą zachodnią granicą.

Tłumacz przysięgły - Kumiria

Tłumaczenia uwierzytelnione

Chciałbyś stworzyć angielską, niemiecką albo rosyjską wersję językową swojej strony internetowej? Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia uwierzytelnionego? Nasze biuro zajmuje się fachowym przekładem materiałów technicznych w europejskich językach. Oferujemy przystępne ceny, rabaty oraz najwyższą jakość tekstu wyjściowego.

Ubezpieczenia dla lekarzy

ubezpieczenie oc podmiotów leczniczych

Naszą polisę kierujemy do wszystkich osób wykonujących zawody medyczne - pielęgniarek, położnych, rehabilitantów oraz ratowników medycznych. Ubezpieczenie OC podmiotów leczniczych daje poczucie bezpieczeństwa, że w przypadku wyrządzonej szkody koszty odszkodowania zostaną wypłacone pacjentowi z polisy.