Akcesoria biurowe

Teczki z nadrukiem

Teczka z nadrukiem to dobry pomysł na wyposażenie samochodów służbowych oraz przedstawiciela. Pomieści ona bez problemów różnego typu dokumenty, karty i zapiski. Teczki jakie oferujemy sprawdzą się również dla pracowników biurowych którzy wychodzą na spotkania z klientami, lub przedstawicieli handlowych. Ciągłe chodzenie z formularzami umów nie jest imponujące. Studenci noszący nie za wiele notatek również powinni skorzystać z teczki.

Najwyższa jakość usług

Tłumacz języka holenderskiego

Potrzebny Ci tłumacz języka holenderskiego - nasza oferta bez wątpienia Cię zainteresuje. W naszym biurze pracują najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy dbają o najwyższą jakość świadczonych usług. To daje nam pewność, że lepszego tłumacza języka holenderskiego nie znajdziesz nigdzie indziej. Zapraszamy do współpracy.

Firma porządkowa

Sprzątanie mieszkań Siedlce

Jeśli poszukujesz firmy porządkowej, która pomoże Ci zachować odpowiedni poziom czystości w Twoim domu lub biurze za niewygórowaną cenę - doskonale trafiłeś! Zapraszamy Cię do skorzystania z usług profesjonalnej firmy w Siedlcach. W naszej ofercie znajduje się między innymi dokładne sprzątanie mieszkań. Robimy porządki zarówno podstawowe jak i generalne, czyścimy także lokale po remontach i awariach oraz wynajmie. Wśród naszych usług znajduje się także mycie okien na wysokości, usuwanie grafitti i wiele innych czynności.

Ocena wartości mieszkań i gruntów

Wycena nieruchomości Inowrocław

Jesteśmy firmą działającą w Inowrocławiu i na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszą specjalizacją jest wycena nieruchomości, analiza rzeczoznawcza oraz wsparcie podczas sprzedaży. Posiadamy rozległą wiedzę dotyczącą rynku mieszkalnego i obrotu gruntami budowlanymi, a także obszarami niezabudowanymi.

Spieniężanie drogocenności.

Skup złota Wrocław

Nasza firma prowadzi skup złota. Staramy się oferować najkorzystniejsze ceny, ale oczywiście są one uzależnione od cen światowych i stanu biżuterii przeznaczonej do sprzedaży. Niemniej jednak odwiedź nasz punkt jeśli zależy Ci na uczciwości, rzetelności i najwyższej jakości obsługi. Serdecznie zapraszamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Ceny transferowe

Z naszych usług mogą skorzystać wszystkie przedsiębiorstwa, które dokonują transakcji w ramach jednej grupy kapitałowej, takich jak przepływ towarów czy usług, lub też świadczenie usług na rzecz osób prawnych przez zarząd i właścicieli spółki. Przygotowanie dokumentacji cen transferowych w tego typu przypadkach jest bardzo ważne i wynika wprost z zapisów polskiego prawa. Firma WTS Saja zajmie się opracowaniem tego typu bazy danych, a także zapewni Państwu pełne wsparcie w zakresie optymalizacji tego procesu i szkoleń dla pracowników z nim związanych.

wynajem pracowników

Outsourcing pracowniczy

Niezwykle trudnym wydarzeniem w firmie, wymagającym wiele czasu zaangażowania jest rekrutacja pracowników. Trudno niejednokrotnie poradzić sobie z tym wyzwaniem, jeśli nie posiadamy odpowiedniego przeszkolenia. Nasza firma prowadzi szkolenie, które obejmuje rekrutację i selekcję pracowników, jak również pozwala na skuteczną organizację innych dziedzin funkcjonowania firmy i nie tylko. Nasze doświadczenie i kwalifikacje to gwarancja, że otrzymają Państwo doskonałą receptę na rozwiązanie problem iw w firmie.

Biuro księgowe

Kompleksowa obsługa firm oraz osób fizycznych - właśnie to zapewnia nasze biuro księgowe. Dzięki temu, że w swojej działalności wykorzystujemy gromadzoną przez lata wiedzę, możemy zaproponować naszym klientom profesjonalnie realizowane usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto wybierze naszą firmę, będzie całkowicie zadowolony z prezentowanych przez nas rozwiązań.

Księgowość na wysokim poziomie

biuro rachunkowe

W naszej pracy łączymy doświadczenie w działalności jako księgowość z nowoczesnymi rozwiązaniami. Dlatego różne sprawy z urzędami załatwimy dla Ciebie przy pomocy kwalifikowanego podpisu. Nasze biuro rachunkowe to firma z Bielska-Białej, której możesz powierzyć kompleksową obsługę finansową i podatkową firmy. Zajmujemy się również usługami z zakresu rozliczeń z pracownikami oraz kadrami. Poprowadzimy dla Ciebie księgi rachunkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zajmujemy się też sporządzaniem deklaracji podatkowych oraz corocznymi sprawozdaniami.

Obsługa kadrowo-płacowa

Co nas wyróżnia spośród innych biur rachunkowych? Przede wszystkim jesteśmy otwarci na współpracę z rozwiniętymi już przedsiębiorstwami, jak i z przyjemnością pomożemy tym, którzy dopiero myślą o założeniu własnej działalności gospodarczej. Zajmiemy się pełną obsługą kadrowo-płacową oraz sprawami związanymi z ryczałtem. Także dokumentacja sporządzana dla ZUS-u nie stanowi dla nas problemu. Zadbamy zarówno o jej rzetelne sporządzenie, jak i terminowe dostarczenie do odpowiedniej instytucji. Zapraszamy.

Zakładanie spółek

Specjalnością naszej firmy jest zakładanie spółek. Dzięki nam ten trudny i skomplikowany proces zostanie maksymalnie uproszczonym. Znajdziecie u nas pomoc ze strony naszych doświadczonych i wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą Wam w przygotowaniu obligatoryjnych dokumentów, koniecznych do rozpoczęcia działalności gospodarczej. Spełnione warunki formalne przekazane zostaną również przez nas do odpowiednich instytucji. W ten sposób zaoszczędzicie czas, jaki spożytkujecie na realizacje kluczowych zadań.